Maandelijkse huur 490€+ maandelijks voorschot kosten 105€.
Deze studentenkamer is gelegen op 100m afstand van de universiteit van Antwerpen en bevindt zich dus midden in de studentenbuurt.
De kamer is voorzien van conceptmeubel met bureau, bed en kasten plus een eigen badkamer voor comfort en privacy. Op elke verdieping zijn er twee gemeenschappelijke keukens en er zijn twee binnentuinen waar de studenten kunnen vertoeven. Kortom, deze studentenkamers hebben alle faciliteiten die een inspirerende omgeving vormen voor een student!
I LOVE STUDENTLIFE PAARDENMARKT 2 is gelegen in het hart van de Antwerpse studentenbuurt, nabij alle campussen en studentenleven. Universiteit op 100m afstand, in minder dan 10 minuten wandelen ben je bij het Centraal Station, het Eilandje of de Meir. Het project bestaat uit 108 studentenkamers, elk met eigen sanitair en 3 gemeenschappelijke keukens per verdiep.
Internet en kabelaansluiting inbegrepen.
Concierge en schoonmaak gemene delen inbegrepen.
Jaarcontract september - augustus.
Enkel voor studenten.
Maandelijkse huur 455€ + maandelijks voorschot kosten 105€.