Deze kamer was de kleinste maar misschien wel gezelligste kamer van het studentenhuis. De kamer is 11m" groot, gelegen aan de achterkant van het pand.
Het betreft een zolderkamer, met een iets lager plafond en schuine dakzijde met velux.
De kamer werd helaas te klein bevonden door de stad Antwerpen en wordt niet meer verhuurd als studentenkamer. Wel kan deze kamer mee verhuurd worden met kamer 3 of 4 als extra ruimte.
De woning ligt te midden van enkele campussen zoals AP Hogeschool Noord, Universiteit Antwerpen, Campus Paardenmarkt, Koninklijke Academie Schone kunsten.
Park Spoor Noord is eveneens vlakbij, op wandelafstand van de Houwerstraat (500m).
Er is ook een zeer goede verbinding met Lijn-bussen en binnenkort ook tram!! richting Antwerpen Noord en Zuid. De haltes bevinden zich vlakbij (50m) aan het Sint-Jansplein en Italiëlei. Via Rooselvetplaats en Centraal Station raak je verder doorheen heel de stad.
The total price above is merely an indication. With an advance, the amount of the extra cost(s) is just an estimate as the balance is done at the end of the year. The landlord has to provide detailed documentation regarding the balance.