Kamer 2. Deze kamer is verhuurd (2025 2026)
Ruime kamer met hoogslaper (140cm) en eigen keukentje.
OPGELET. Wij bieden een 'studeerkot' aan en geen 'feestkot'. Studenten die zich hierin kunnen terugvinden zijn van harte welkom!
Onze tweede studentenkamer is een kamer op de eerste verdieping. Deze kamer bevindt zich langs de voorzijde van het gebouw en omvat 2 gedeelten, namelijk een leefruimte en een keuken.
Deze kamer is ongeveer 24 m² groot en bestaat uit een eerste gedeelte waar zich onder andere een mooie, houten hoogslaper met bureaublad, een grote en stevige kleerkast en een marmeren schouw bevindt. Deze kamer heeft een hoog plafond met ornamenten. Aan de voorzijde van de kamer bevinden zich 3 dubbele ramen, welke voorzien zijn van verduisteringsgordijnen. In het tweede gedeelte van de kamer vind je een keukentje met koud en warm water, een koelkast en een tafeltje.
Op elke verdieping bevindt zich een deurparlofoon waarmee je de inkomdeur kan openen.
De huurprijs van deze kamer bedraagt 300 euro per maand.
Maandelijks betaal je een voorschot van 45 euro voor verbruik van water en energie. Voor de toegang tot het draadloos internet betaal je 15 euro.
Elke kamer heeft individuele tellers voor energie. In de inkomhall staat er twee containers, één voor restafval en één voor papier en karton. PMD zakken vind je in de gemeenschappelijke keuken.
Onze studentenwoning beschikt over een afzonderlijke fietsenstalling. Tram, bus en deelfietsen (VELO) bevinden zich op 100 meter. In de onmiddellijke omgeving vind je 4 supermarkten en een park (Park Spoor Noord).
Onze studentenwoning is gelegen aan Cassiersstraat 8 te Antwerpen. Dit is een zijstraat van de Italiëlei, enkele minuutjes wandelen van de Paardenmarkt, Het Eilandje, AP hogeschool, Park Spoor Noord, Centraal Station, ....
Heb je nog een vraag? Telefoneer, mail, sms of WhatsApp voor meer info. Kom langs om vrijblijvend naar onze studentenkamers te kijken (maar maak eerst een afspraak!).
kotadres: Cassiersstraat 8, Antwerpen.
Sven Kindt
0496 47 34 43 tel / sms / whatsapp
sven.kindt@telenet.be
The total price above is merely an indication. With an advance, the amount of the extra cost(s) is just an estimate as the balance is done at the end of the year. The landlord has to provide detailed documentation regarding the balance.